%%sitename%%
%%sitename%%

Dizi incelemesi: Camdaki Kız

0

Camdaki Kız, Gülsüren Budayıcıoğlu’nun aynı adlı kitabından uyarlanmış olup, Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşmayı planlıyor.

8 Nisan’da yayına girecek olan Camdaki Kız aslında asıl hikayesinden ziyade fragmanındaki karakterlerle gündeme oturdu. Yine Gülseren Budayıcıoğlu’nun kitaplarından derlenen hikayeleri barındıran Kırmızı Oda dizisindeki Boncuk karakterini canlandıran Burcu Biricik başrolde. Ve Boncuk karakterinin hayali karakteri olan Can (Feyyaz Şerifoğlu), Burcu Biricik’e eşlik ediyor.

“Küçükken çekilen acıların ateşi kolay sönmüyor, kolay unutulmuyor ve izlerini hayatımız boyunca üstümüzde taşıyoruz.”

Aşk yakıyor
Ayrılık kavuruyor
Aldatılmaksa hep çok acıtıyor…

Bize çocukluk acılarını tekrar yaşatacak kişileri gözünden tanır, başkasına değil, ona âşık oluruz. Hayat onu kendi ellerimizle buldurur bize.

Kaderimiz aslında doğduğumuz evlerde yazılır. Yine o evlerde yaralanır, o yaralarla büyür, sonunda o yaraların bizi götürdüğü yere gideriz. Ancak mutluluk her zaman o yolda değildir…

“Bu kitapta her zamanki gibi gerçek bir yaşam hikâyesi anlatacağım sizlere. Hep lüks içinde yaşamış ama kaderi daha baştan kötü yazılmış Camdaki Kız ile bir varoş çocuğunun aşk hikâyesi bu.”

– Dr. Gülseren Budayıcıoğlu-

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.